LOJİSTİK DANIŞMANLIĞI

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

LOJİSTİK DANIŞMANLIĞI

Günümüzde ulusal ve global pazarlarda yüksek bir rekabet yaşanmaktadır. Pazarlardaki lider konumlarını sürdürmek isteyen modern şirketler devamlı olarak yenilikçi çözümler geliştirme, özel promosyon yöntemleri uygulama, özel niteliklere sahip ürün ve hizmetler sunma çabası içindedir. Cihan YILDIRAN ve deneyimli uzman kadrosu güvenilir iş ortağınızdır!
Uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve lojistik ve dış ticaret alanlarında YURTİÇİ VE ULUSLARARASI KARAYOLU VE AĞIR YÜK, DEMİRYOLU, DENİZYOLU, HAVAYOLU, DEPOLAMA hizmetri ve ürün anlayışımız sayesinde şirketimiz en yeni ürünlerin geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır.
Cihan YILDIRAN ve deneyimli uzman kadroları ile yapacağınız çalışmalar size rekabet avantajı, lojistik maliyetleri optimizasyonu ve yurtiçinde/yurtdışında yürüttüğünüz ekonomik faaliyetlerinizde karşı karşıya bulunduğunuz risklerin en aza indirilmesini sağlayacaktır.

ERP DANIŞMANLIĞI

Şirketinizin, rekabetçi koşullarda gereksinmesi olan ERP yazılımlarında Cihan YILDIRAN ve deneyimli uzman kadroları ile dsanışmanlık hizmeti verilmektedir.

SİGORTA DANIŞMANLIĞI

Risk Analizleri yapılarak Bireysel ve Kurumsal firmalara;

Sağlık , Oto Konut, Ferdi Kaza, Hayat, Mühendislik, İşyeri, Nakliyat, Tekne, Sorumluluk, Tarım ve Diğer… branşlarda danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Diğer

AYRINTILI BİLGİ

Cihan YILDIRAN ve deneyimli uzman kadroları ile mevcut tedarik zincirinizin en iyi şekilde değerlendirilmesi için gereken tecrübe ve bilgiye sahiptir. Uzmanlarımız maliyetlerinizi azaltacak ve çözümlerinizi optimize edecek bir eylem planını sizlere sunacaklardır. Bunun yanı sıra Avrupa, CIS ve Asya’daki yeni pazarlara erişiminizi sağlayacak olan lojistik çözümlerini sizler için hazırlayacaklardır.

 1. MALİYET AZALTIM

  Cihan YILDIRAN ve deneyimli uzman kadroları ile  lojistik süreçlerinizi analiz ederek optimizasyon sonucunda maliyetlerinizi düşürecek yöntemleri sizlerle paylaşacaktır.

 2. KİŞİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER

  Uzmanlarımız endüstriyel dinamikler, bireysel ihtiyaçlar ve Cihan YILDIRAN ve deneyimli uzman kadroları ışığında tüm müşterilerimize kişiye özel çözümler sunacaklardır.

 3.  KAPSAMLI ÇÖZÜMLER

  Cihan YILDIRAN ve deneyimli uzman kadroları, kapsamlı hizmetlerinin bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olabilirsiniz. Şirketimiz gümrük müsaadesi, ithalat ve ihracat faaliyetleri desteği, konsolidasyon, dağıtım, tedarik zinciri yönetimi ve lojistik projeleri optimizasyonu da dahil olmak üzere taşımacılık ve lojistik alanlarında gerekli ve en uygun hizmetleri sunmaktadır

 4. YENİ PAZARLARA ERİŞİM

  Cihan YILDIRAN ve deneyimli uzman kadrosu, Uluslararası iş faaliyetleri kapsamında tedarikçi arama, verimli tedarik ve ticaret projelerinin seçimi ve yerel altyapıların kullanımı gibi birçok hizmet sunmaktadır. Şirketimiz Avrupa, CIS, Orta Asya, Çin ve Ortadoğu pazarlarına girmenizi sağlayacak lojistik çözümler üretmektedir

Başa dön
WhatsApp chat