KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

aslide_2-1920x854

YÜKLERİN KARAYOLU İLE TAŞINMASI

Adahan, yüklerin karayolu ile taşınması için gerekli olan lojistik ve taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Tekerlekli taşıtlarla yapılan taşımacılık, piyasanın durumuna bakılmaksızın kendi alanında lider konumunu koruyor. Karayolu taşımacılığına talebin yüksek olması çeşitli etkenlerden kaynaklanmaktadır. Arabaların hareketi 24 saat boyunca yapılmaktadır ve teslimat süresini önemli ölçüde kısaltan etken olan liman, istasyon ve hava limanlarının hareket çizelgelerine bağlı değildir. Avrasya’nın tüm bölgeleri karayolu ağına sahip olduğu için motorlu taşıt kullanımı esnek rota oluşturulmasını sağlamaktadır. Yükün güvenliğinin kontrolü, araçlara kurulan GPS ve GLONASS navigasyon sistemlerinin yardımıyla sağlanmaktadır. Birçok durumda, tekerlekli taşıtlarla yapılan sevkiyat, ulaşımın finansal maliyetlerini azaltmayı mümkün kılmaktadır. Adahan, müşterilerimizin tüm avantajlarını hissedecekleri şekilde şehirlerarası ve uluslararası karayolu taşımacılığı düzenliyor. Uzmanlarımız, müşterinin ihtiyaçlarını analiz ediyor, taşınan malların özelliklerini dikkate alıyor, Avrupa, BDT, Baltık, Balkan ve Orta Asya ülkelerinde en uygun ulaşım rotasını geliştirir. Adahan, güzergahın mesafesine bakılmaksızın, her yükün zamanında ulaştırılmasını sağlar. Uluslararası nakliye şirketleriyle verimli işbirliğimiz sayesinde, şirketimiz esnek fiyatlandırma politikası yürütmekte ve yüksek düzeyli hizmet sunmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ

 1. Kargonun göndericiden alınması ve alıcıya zamanında teslim edilmesi arasındaki tüm süreci kapsayan kapıdan kapıya hizmet.
 2. En uygun taşıma rotasının araştırılması ve seçiminin yanı sıra herhangi bir olağanüstü duruma karşı alternatif rotanın planlanması.
 3. Kargonun belirtilen adrese zamanında teslim edilmesi.
 4. Acil talepler ile ilgili en uygun çözümlerin araştırılması ve seçimi.
 5. Kargo hareketlerinin anında takibi.
 6. Gerekli gönderi ve gümrük belgelerinin edinilmesi.
 7. Avantajlı kargo sigortası koşulları.

Adahan, ağır ve büyük boy, çabuk bozulan, dökme, parça ve tehlikeli yüklerin karayolu ile taşınması dahil olmakla, karayolu taşımacılığı organize etmektedir. Bazı kategorilerdeki ürünlerin teslimatı, güvenlik kurallarına uygun olarak yapılır. Bu kurallara uyulmaması, aracın ve diğer yüklerin zarar görmesine yol açar, araçta bulunan kişilerin can güvenliği ve sağlığını tehlikeye atar. Tehlikeli yüklerin karayoluyla taşınması için özel bir izin gereklidir. Büyük ebatlı yüklerin karayolu ile taşınması, yetkili devlet organların özel izni olmadan ve rotanın onlar tarafından önceden belirlenmemesi halinde mümkün değildir. Adahan, ulusal ve uluslararası karayolu taşımacılığı düzenlemelerinde meydana gelen değişiklikleri izliyor. Bu sayede uzmanlarımız her bir kargonun özelliklerini dikkate alarak güvenli ve zamanında ulaştırma hizmeti sunmaktadır.

 • Karayolu taşımacılığı için özel araçlar kullanılmaktadır. Adahan, sadece kendi filosunda araçları kullanmıyor ayrıca nakliye şirketleriyle de işbirliği yapıyor. Bu şirketlerle yaptığımız işbirliği, tüm kategorilerdeki yüklerin teslimat şartlarına uyulmasına, yükün güvenliğinin garanti altına alınmasına ve maliyetin optimize edilmesine yardımcı olur. Nakliye için, kargo bölümü tamamen metalle kaplı kamyon, tenteli kamyonet, frigorifik araç, küçük tonajlı tekerlekli araç, karayolu treni, farklı türlerdeki diğer kamyonlar ve yarı römorklar kullanılmaktadır. Filomuz, bir paletten çok tonlu partilere kadar değişen malları taşımayı sağlamaktadır. Adahan uzmanları, tek tip taşımacılığın yanı sıra, havayolu, denizyolu, demiryolu ve karayolu araçlarının kullanıldığı çoklu taşımacılık şemaları da geliştirir.

 • İskandinavya dahil olmak üzere AB devletleri arasında
 • BDT ülkeleri arasında
 • Balkanlar da dahil olmak üzere AB devletleri ve BDT ülkeleri arasında
 • Balkanlar da dahil olmak üzere AB devletleri ve Kafkasya ülkeleri arasındBetween the EU, Balkanlarda dahil olmak üzere, Orta Asya ülkeleri arasında
 1. YILLARIN DENEYİMİ

  Şirketimiz 20 yıldan uzun bir süredir farklı endüstrilerden müşterilere hizmet vermektedir. Bu süre zarfında her bir müşterinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler önermek ve uygulamak konusunda şirketimiz büyük bir deneyime sahip olmuştur.

 2. GENİŞ COĞRAFYA

  Şirketimizin 18 ülkede ofisleri bulunmaktadır. Çalışanlarımız birden fazla dili akıcı olarak konuşabilmektedir ve gönderi taleplerinize yardımcı olabilmek için daima hizmetinizdedir. Taşıma ve iletişim süreçlerini sizin için en kolay ve rahat şekilde yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

 3. KAPSAMLI HİZMETLER

  Deneyimli çalışanlarımız demiryolu taşımacılığı, transit depolama, gümrük müsaadesi ve kargo sigortası da dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza en uygun lojistik çözümleri sunmaktadır. Avrupa çapında bulunan 18 temsilcilik ofisimiz ve Avrupa ve CIS bölgelerinin stratejik noktalarında bulunan 8 gümrük acentemiz sayesinde şirketimiz size en yenilikçi lojistik çözümleri sunmaktadır.

 4. TÜM KARGO TÜRLERİNİN TAŞINMASI

  Şirketimiz modüler ve paketli, katı ve sıvı dökme, tehlikeli ve sıcaklık kontrollü de dahil tüm ebat ve boyutlarda kargolara yönelik uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Tek paletten büyük kargoya tüm nakliye ürünleri için şirketimiz kendine ait kamyon filosunu ve özenle seçilmiş ortak nakliye şirketlerini kullanmaktadır Taşımacılık işlemlerinde kullanılan ekipmanlar tenteyle kaplı kasalı araçları (farklı kapasitelerde), frigorifik, hafif yük taşıtlarını ve talep üzerine sunulan özel büyüklükte araçları kapsamaktadır.

 5. GÜVENİLİRLİK

  Şirketimizin güvenilir şirketlerle yaptığı uzun vadeli anlaşmalar pazar koşulları ne olursa olsun aynı kalitede hizmet vermesini sağlamaktadır. Biz KPI’ların daima en yüksek seviyede tutulması gerektiğine inanıyoruz. Şirketimiz tüm ortaklarını dikkatle seçmekte, sürekli izlemekte ve taşıyıcı sorumluluk sigortası yapmaktadır.

 6. FİNANSAL TEMİNATLAR

  Sigorta teminatı güvenilir ortağımız Zurich Versicherungs-Gesellschaft AG (Zurich Insurance Company Ltd) (İsviçre) tarafından sağlanmaktadır. Grup şirketlerimizin sunduğu nakliye başına kargo teminatı 3,000,000 EURO’dur.   

Başa dön
WhatsApp chat