HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

aslide_4-1920x854

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Adahan, uluslararası hava kargo taşımacılığı için gerekli olan lojistik ve taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Son yıllarda yolcu taşımacılığına olan talepte düşüş yaşanırken, havayolu ile yük taşımacılığının hacmi düzenli şekilde artmaktadır. Hava aracı malları herhangi bir mesafeye hızlı teslim edilmesini, kargo güvenliğini garanti ettiği, kayıp, hasar veya hırsızlık riskini azalttığından, yüklerin havayolu ile taşınması tüm piyasa koşullarında talep görmektedir. Adahan, müşterilerimizin, tüm avantajlarını hissedecekleri şekilde hava kargo taşımacılığı düzenliyor. Uzmanlarımız, müşterinin ihtiyaçlarını analiz eder, taşınan malların özelliklerini dikkate alır, en uygun ulaşım rotasını geliştirir ve hava taşımacılığının maliyetini hesaplar. Adahan, güzergahın mesafesine ve özelliklerine bakılmaksızın, her yükün zamanında ulaştırılmasını sağlar. Uluslararası havayolları ile verimli işbirliğimiz sayesinde, şirketimiz esnek fiyatlandırma politikası yürütmekte ve yüksek düzeyli hizmet sunmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ

 1. Göndericiden havaalanına nakliye hizmeti,
 2. Havayolu taşımacılık hizmetinin tarifeli ve charter uçuşlara uygun olarak düzenlenmesi,
 3. Kalkış ve varış havaalanında karşılama hizmetleri,
 4. Kargonuzun modern depolarda depolanması ve gerekli işlemlerin yapılması,
 5. Zorunlu taşıma ve gümrük belgelerinin düzenlenmesi,
 6. Taşımacılık hizmetinin tüm aşamalarında kargo takibi,
 7. Varış havaalanından alıcıya nakliye hizmeti.
 8. “Tüm Risklere Karşı” Kargo Sigortası. Gönderiniz dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Basler Versicherung (İsviçre), Zurich Versicherungs-Gesellschaft AG (Zurich Insurance Company Ltd) (İsviçre) ve Aktiv Assekuranz (Almanya) tarafından veya Rusya, Belarus ve Ukrayna’nın önde gelen sigorta şirketleri tarafından teminat altına alınacaktır.
 9. Charter uçuşları (İki yıl önce hayata geçirdiğimiz charter projesinin linki).

Şirketimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve bireysel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek adına uzay ve havacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketlere ait parça ve hayati öneme sahip yedek parçaların taşınması için Aerospace projesini geliştirmiştir. Uzmanlarımız bu tür gönderilerde büyük deneyime sahiptir. Başarıyla gerçekleştirdiğimiz Aerospace gönderilerinin yarıdan fazlası hayati öneme sahip uçak parçalarından oluşmaktadır. Şirketimiz CIS bölgesinde Aerospace Lojistik Grubu Uluslararası Taşımacılık Şirketleri Derneği’nin üyesi olan tek şirkettir. Bu üyelik sayesinde şirketimiz uzay ve havacılık endüstrilerinde yer alan müşterilerine en güvenilir hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Adahan’ın “Uçak Kurye” hizmeti müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Şirketimiz kalkış ve varış terminallerinde kargo gümrük müsaadesi işlemlerine girmeden, dünyanın herhangi bir yerinden bir başka yerine, kapıdan kapıya gönderi hizmeti vermektedir. Bu hizmetle ilgili iki kısıtlama paket ağırlığı (23 kg’dan az) ve fatura bedelidir. (5000 USD’ye kadar). İhtiyaçlarınız bu sınırların üzerindeyse size alternatif çözümler sunuyoruz.

Modern uçakların teknik donanımı, neredeyse her tür yükün taşınmasına olanak sağlıyor. Bazı kategorilerdeki yüklerin teslimatı, güvenlik kurallarına uygun olarak yapılır. Bu kurallara uyulmaması, aracın ve diğer yüklerin zarar görmesine yol açar, mürettebatının can güvenliği ve sağlığını tehlikeye atar. Özellikleri, tehlikeli ve çok tehlikeli yüklerin taşınması özel muamele gerektirir. Tehlikeli yüklerin hava ulaşım araçlarıyla taşınması, tehlike kaynağına bağlı olarak malları sınıflandıran, ambalajlama, işaretleme, sabitlenme gibi taşıma koşullarını belirleyen sayısız uluslararası ve yerel yasal mevzuatlar tarafından düzenlenir. İlgili kuralların uygulanması, çabuk bozulan, büyük boy ve ağır nesnelerin ve kimyasalların havayolu ile sorunsuz taşınmasına olanak sağlar. Bazı kimyasalların ve maddelerin hava yoluyla taşınması yasaktır. Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO), toksik, patlayıcı ve aşındırıcı maddelerin uçakla taşınmasına müsaade etmiyor. AsstrA, ulusal ve uluslararası havayolu taşımacılığı düzenlemelerinde meydana gelen değişiklikleri izliyor. Bu sayede uzmanlarımız her bir kargonun özelliklerini dikkate alarak güvenli ve zamanında ulaştırma hizmeti sunmaktadır.

 • Avrupa dışı ve Avrupa genelinde havayolu taşımacılığının sağlanması için özel hava araçları kullanılmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız, müşterinin ihtiyaçları ve kargo özelliklerine bağlı olarak uyarlanmış bir kargo uçağı seçmenize yardımcı olur. AsstrA uzmanları, tek tip taşımacılığın yanı sıra, havayolu, denizyolu, demiryolu ve karayolu araçlarının kullanıldığı çoklu taşımacılık şemaları da geliştirir.

 • İskandinavya dahil olmak üzere AB devletleri arasında
 • Balkanlar da dahil olmak üzere AB devletleri arasında , BDT ülkeleri ve uzak Rusya
 • Balkanlar da dahil olmak üzere AB devletleri ve Kafkasya ülkeleri arasında
 • Balkanlar da dahil olmak üzere AB devletleri ve Orta Asya ülkeleri arasında
 • AB devletleri BDT ve Çin arasında
 • AB devletleri , BDT ve Güneydoğu Asya ülkeleri arasında
 • AB devletleri, BDT ve ABD arasında
 1. YILLARIN DENEYİMİ

  Şirketimiz 20 yıldan uzun bir süredir farklı endüstrilerden müşterilere hizmet vermektedir. Bu süre zarfında her bir müşterinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler önermek ve uygulamak konusunda şirketimiz büyük bir deneyime sahip olmuştur.

 2. GÜVENİLİRLİK

  Denetim, ölçüm, etiketleme ve paketleme süreçlerinin tamamını içeren kapıdan kapıya kargo hizmetleri sunuyoruz.

 3. KARMA LOJİSTİK YAPILARI

  Kargoların Avrupa, Baltık, CIS, Balkanlar, Orta Asya, Çin ve Ortadoğu’da karayolu, denizyolu ve demiryolu vasıtalarıyla taşınması.

 4. DOKÜMANTASYON

  Deneyimli uzmanlarımız kargo özelliklerine göre gerekli tüm gönderi belgelerini düzenlemektedir.

 5. GÜMRÜK MÜSAADESİ

  Kalkış ve varış havaalanlarında gümrük destek hizmetleri.

 6. YÜKSEK FİNANSAL TEMİNATLAR

  Şirketimiz uluslararası hukuka uygun güvenli, yenilikçi ve verimli hizmetler sunma çabası içindedir. Grup şirketlerimizin sunduğu nakliye başına kargo teminatı 3,000,000 EURO’dur. Sigorta teminatı güvenilir ortağımız Zurich Versicherungs-Gesellschaft AG (Zurich Insurance Company Ltd) (İsviçre) tarafından sağlanmaktadır.

 7. 7/24

  Şirketimiz ve hizmetlerimiz hakkında en güncel bilgilere sahip olmak ve bize katılmak isteyen müşterilerimize 7/24/365 destek hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet için 0532 286 7262 nolu telefonu arayabilir veya info@adahan.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.  

Başa dön
WhatsApp chat