HAKKIMIZDA

CİHAN YILDIRAN

"Bizler, dünyamızı evrenin sonsuzluğunda bir ADA ve HAN olarak algılıyoruz. Birbirlerinden binlerce ve milyonlarca ışık yılı uzak galaksiler arasında insana özgü fikirlerin, düşlerin, savaşların ve ideallerin kesiştiği, yıldız yıldız ışıdığı bir ADAHAN... işte bizler, ADAHAN' ın en orta noktasındave sıcak bir ekvator çizgisinde görüyoruz kendimizi... Ve diyoruz ki; Bilinmezden başka bir bilinmeze uzanan bu çizgide bizler, sürekli değişim ve gelişimleri kovalayan, sınırsız çalışma ve çabalar içindeyiz." Öğrendiklerimiz, bulabildiklerimiz ve ürettiklerimizle hep iyiyi, en doğruyu amaçlıyoruz. Ve istiyoruz ki; En uygun, en güvenli, en modern teknoloji ile çağdaş hizmetleri, insanca bir çizgide sunalım. ADAHAN, hepimiz için bireysel sevinç ve amaçların kesiştiği, ılgıt ılgıt sohbetler ve bitmeyen dostlukların özgürce paylaşıldığı, bir mekan ve hizmetler ocağı olsun !!!

Kişiler gibi kurumlarında kendilerini ifade etmede kuralları vardır. Tek fark, kişiler yalnızca kendi başına, kurumlar ise tüm çalışanları ile aynı duruşu sergilemek durumundadır. Bu nedenle kurumların kendilerin nasıl ifade edecekleri “kurumsal kimlik rehberi” adı altında belgelenir. Ve her bir çalışanın, bu belgeyi kendine rehber almasıyla kurumsallaşmanın en önemli adımı atılmış olur.

Bu rehberin uygulanmasında en önemli sorumluluğun, Adahan ailesini oluşturan sizler olduğunun bilincine varılmasını ümit ediyorum.
Adahan iş hacmi, özvarlıkları ve çalışan sayısı ile sektöründe önemli bir noktaya gelmiş; sağlam bir gelecek oluşturmak için gereken düzenlemeleri yapmayı hedeşeyen bir şirket. 21. yaşımızı kutlayacağımız 2007’ye önemli adımları tamamlamış olarak gireceğiz. Kurumsal Kimlik Rehberi’miz de bu adımların arasında yer alıyor.

Tüm çalışanlarımızın, bu rehberde yer alan ve Adahan’ı dışarıya karşı doğru ve tutarlı bir şekilde temsil etmeyi sağlayan kuralları benimseyip, uygulamada titiz davranacağını biliyorum. Bu rehber, Adahan adının geçtiği her noktada başucu kitabınız olacak.
Kişisel yaratıcılıklarımızı, kurumu oluşturan değerler ve ilkeler ile bütünleştirerek, dış dünyaya tutarlı ve saygın bir Adahan sunacağımıza inancım sonsuz

Cihan Yıldıran
Adahan Yönetim Kurulu Başkanı

Başa dön
WhatsApp chat