DEPOLAMA VE YÖNETİM HİZMETLERİ

4f00a332876f45db9e76f471b2658561_3

DEPOLAMA VE YÖNETİM HİZMETLERİ

Tedarik zinciri lojistiği hizmeti veren Adahan, Avrupa ve CIS ülkelerine yönelik depolama hizmetleri gibi komple lojistik çözümleri sunmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ

İş faaliyetlerimizin bir parçası olarak şirketimiz kapsamlı depolama hizmetleri sunmaktadır: farklı tür ve ebatlardaki kargoların konsolidasyonu, Avrupa ve CIS ülkelerinde bulunan depolarda stok oluşturulması ve yönetimi, depo yönetiminin yanı sıra belli bölgedeki nihai alıcılara malların dağıtılması. Bu alanda uzun yıllardır çalışıyor olmanın verdiği deneyime ve endüstri hakkında bilgi birikimine sahip olan şirketimiz müşterilerimize en karlı lojistik çözümlerini sunmaktadır.

    1. KİŞİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER.

Adahan; çalışma planı, kargo türü ve müşterinin kişisel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en uygun deponun seçilmesi gibi en iyi depolama çözümlerini sunmaktadır. Bunun yanı sıra şirketimiz kargonuzun taşınması ve depolanması için gereken maksimum güvenliği sağlamak amacıyla özel ekipmanlara sahiptir.

    1. KAPSAMLI PAKETLEME.

Şirketimiz gerekli tüm depolama hizmetlerini sunmaktadır: kargo ön paketleme, paketleme ve yeniden paketleme, etiketleme (basılı stickerlar dahil) ve kargo paletleme.

    1. LOKASYON.

Depolarımız stratejik noktalarda bulunmaktadır. Bu durum kargolarımızı hızlı bir şekilde ve planlanan yer ve saatte teslim etmemize olanak sağlamaktadır. AB ülkelerinde (İtalya, Almanya, Polonya, Litvanya ve Letonya) bulunan depolarımız kargo konsolidasyonu, tüketim vergili mallar da dahil, açısından mükemmel koşullara sahiptir ve paketli malların transit gönderimi bu depolardan yapılmaktadır.

Başa dön
WhatsApp chat