DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

aslide_1-1920x854

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Adahan, deniz taşımacılığı için gerekli olan tüm lojistik ve taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Deniz taşımacılığına olan talep sürekli olarak yükselmektedir. Bu sektördeki talep ve yüksek ciro, deniz ve nehir taşımacılığının etkileyici imkânları ve taşıma sürecinin nispeten basit olmasıyla açıklanmaktadır. Deniz taşımacılığının popülerliği, taşıma kapasitesinin yüksek, maliyetin düşük, geçiş kısıtlamalarının da minimum olması dolayısıyla oluşmaktadır. Uzun mesafeler için yapılan deniz taşımacılığı, ulaşım maliyetlerini optimize etme ve tasarruf olanağı sağlamaktadır. Konteynır taşımaları ilave güvenlik garantileri sağlar ve küçük parça ürünlerin taşınmasını basitleştirir. Adahan, müşterilerimizin tüm avantajlarını hissedecekleri şekilde Avrupa dışı ve Avrupa genelinde deniz yoluyla konteynır taşımacılığı düzenliyor. Uzmanlarımız, müşterinin ihtiyaçlarını analiz ediyor, taşınan malların özelliklerini dikkate alıyor, Avrupa, BDT, Baltık, Balkan ve Orta Asya ülkelerinde en uygun ulaşım rotasını geliştirir. Adahan, güzergahın mesafesine bakılmaksızın, her yükün zamanında ulaştırılmasını sağlar. Uluslararası nakliye şirketleriyle verimli işbirliğimiz sayesinde, şirketimiz esnek fiyatlandırma politikası yürütmekte ve yüksek düzeyli hizmet sunmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ

Farklı büyüklükte konteynırlarla taşımacılık:

 1. Farklı büyüklükte standart konteynırlar.
 2. Büyük kargolar için özel konteynırlar.
 3. Sıvı dökme kargo nakliyeleri için tankerler.
 4. Sıvı ve katı dökme kargo nakliyeleri için konteynırlar.
 5. Özel sıcaklık koşulları gerektiren kargo nakliyeleri için frigorifik konteynırlar.
 6. Araç nakliyeleri için konteynırlar.
 7. Küçük gönderiler için tasarlanmış konteynırlar.

 

 Sunduğumuz hizmetler:

 1. “Limandan kapıya”, “istasyondan kapıya” ve “kapıdan kapıya” kargo taşımacılığı.
 2. Taşımanın tüm aşamalarında tüm katılımcıların koordinasyonu.
 3. Konteynır takibi.
 4. Gönderi belgelerinin edinilmesi.
 5. Malların transit nakliyesi ile ilgili tüm hizmetler.
 6. Kiralama ve acente hizmetleri.

İstatistiklere göre, dünyadaki malların çoğunun taşınması için denizyolu ulaşımı kullanılmaktadır. Modern gemilerin teknik donanımı, ham petrol ve petrol ürünleri, kimyasallar, mineraller, sıvılaştırılmış gaz, çeşitli sektörlerde kullanılan hammaddeler, otomobil ve araçlar, canlı hayvan, gıda ürünleri dahil çok sayıda ürünün taşınmasına olanak sağlamaktadır. Bazı kategorilerdeki yüklerin teslimatı, güvenlik kurallarına uygun olarak yapılır. Bu kurallara uyulmaması, aracın ve diğer yüklerin zarar görmesine yol açar, mürettebatının can güvenliği ve sağlığını tehlikeye atar. Özellikle, tehlikeli yüklerin denizyoluyla taşınması yüksek çevre kirliliği riski taşıdığı için güvenlik talimatlarına sıkı sıkıya uyulması gerekir. AsstrA, deniz taşımacılığıyla ilgili ulusal ve uluslararası düzenlemelerde meydana gelen değişiklikleri izliyor. Bu sayede uzmanlarımız her bir kargonun özelliklerini dikkate alarak güvenli ve zamanında ulaştırma hizmeti sunmaktadır.

Uluslararası deniz taşımacılığı için yük taşımak için uyarlanmış deniz ve nehir gemileri kullanılmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız, müşterinin ihtiyaçları ve kargo özelliklerine bağlı olarak uyarlanmış bir deniz aracı seçmenize yardımcı olur. Taşınan her ürünün özelliklerine göre özel konteynır belirlenir: çeşitli tutumlara sahip ISO konteynırları; ağır, büyük boyutlu, dökme yükler için uyarlanmış konteynırlar; sıvı yüklerin taşınması için tankerler; çabuk bozulan ürünlerin taşınması için frigorifik tankerler; taşıt ve araç taşınmasında kullanılan konteynırlar; tehlikeli yüklerin denizyoluyla taşınmasında kullanılan konteynırlar. AsstrA uzmanları, tek tip taşımacılığın yanı sıra, havayolu, denizyolu, demiryolu ve karayolu araçlarının kullanıldığı çoklu taşımacılık şemaları da geliştirir.

 • AB devletleri dahilinde
 • AB devletleri ve BDT ülkeleri arasında ve uzak Rusya’da. Yüklerin Rusya limanlarından (Nakhodka, Vladivostok, Tuapse, Novorossiysk, Temryuk, Rostov, St. Petersburg), Baltık limanlarından (Riga, Klaipeda, Ventspils, Tallinn, and başka), Ukrayna limanlarından (Odessa, Kara denz) teslimi.
 • AB devletleri ve Kafkasya ülkeleri arasında
 • AB devletleri, BDT ülkeleri ve Türkiye arasında
 • AB devletleri, BDT ülkeleri ve Çin arasında
 1. YILLARIN DENEYİMİ

  Şirketimiz 20 yıldan uzun bir süredir farklı endüstrilerden müşterilere hizmet vermektedir. Bu süre zarfında her bir müşterinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler önermek ve uygulamak konusunda şirketimiz büyük bir deneyime sahip olmuştur.

 2. GENİŞ COĞRAFYA

  Şirketimizin 18 ülkede ofisleri bulunmaktadır. Çalışanlarımız birden fazla dili akıcı olarak konuşabilmektedir ve gönderi taleplerinize yardımcı olabilmek için daima hizmetinizdedir. Taşıma ve iletişim süreçlerini sizin için en kolay ve rahat şekilde yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

 3. BÜYÜK KARGO TAŞIMACILIĞI

  Şirketimiz standart olmayan kargolara yönelik taşımacılık hizmeti vermektedir. Sahip olduğu farklı gemi seçenekleri sayesinde de müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti sunmaktadır.

 4. TESLİMAT SÜRELERİ

  Şirketimizin deniz taşımacılığı gümrük prosedürlerini kolaylaştırmış olması nedeniyle limanlardaki ve tren istasyonlarındaki denetim süreci hızlanmakta ve bu durum teslimat sürelerini kısaltmaktadır.

 5. MALİYET VERİMLİLİĞİ

  Denizyolu taşımacılığı büyük miktarlarda kargoların kısa sürede ve en uygun maliyetle taşınmasına olanak sağlamaktadır.

 6. YÜKSEK FİNANSAL TEMİNATLAR

  Şirketimiz uluslararası hukuka uygun güvenli, yenilikçi ve verimli hizmetler sunma çabası içindedir. Grup şirketlerimizin sunduğu nakliye başına kargo teminatı 3,000,000 EURO’dur. Sigorta teminatı güvenilir ortağımız Zurich Versicherungs-Gesellschaft AG (Zurich Insurance Company Ltd) (İsviçre) tarafından sağlanmaktadır.

Başa dön
WhatsApp chat